Bir kadın tesadüfen 77 kardeşi olduğunu öğrendi …Hepsiyle bizzat tanışmak istiyor

Sheena, “Bunun bir şok olduğunu söylemek yetersiz kalır” diye itiraf etti. “Şok olmuştum.”
Sheena’nın ebeveynlerine kızlarına genetik babasından bahsetmemeleri söylendi, ancak o 20 yaşındayken ailesi gerçeği açıkladı.
“Kolay bir durum değildi, ilk başta o kadar üzüldüm ki aldatıldım” diye açıkladı. “O zamanlar bir utanç unsuru olabileceğini ve diğer insanların ne düşüneceği konusunda endişelendiklerini anlıyorum.”
Sheena orada akrabası olup olmadığını öğrenme dürtüsü hissetti ve bu yüzden atalarının web sitesinde yanıt aramaya başladı.

Sheena

“Aile ağaçlarını aramaya gittiğimde kardeş sahibi olma ihtimali aklımın ucundan bile geçmedi” diye itiraf etti. “Ama birisi bana döndü ve ‘Babanın kim olduğunu biliyorum’ dedi.Sheena, bağışçılardan birinin 47. çocuğu olduğunu orada öğrendi. Kadın, “Şu anda 78 kişiyiz ve eminim çok daha fazla insan da zamanını bekliyor” dedi.

Sheena daha sonra, daha fazla kardeşin izini sürmeye çalışan büyük üvey kız kardeşi Kinny Arroyo tarafından oluşturulan bir Facebook topluluğuna katılmaya davet edildi.

Sheena, biyolojik babasının ekstra para kazanmak ve çiftlerin hamile kalmasına yardımcı olmak için üniversitedeyken sperm bağışlamak üzere kaydolduğunu öğrendi.

Kız, topluluğa katacak yeni kardeşler aramayı seviyor ve hatta beş yaşındayken yeni akrabalar buluyor ve ebeveynleriyle iletişim kuruyor.

Sheena kardeşleriyle birlikte

“Herkesin farklı düzeyde katılımı var ve bu sorun değil, ancak çoğumuz düzenli olarak buluşuyor ve harika vakit geçiriyoruz” diye açıkladı. “Ne zaman yeni bir üvey kardeşle tanışsam benzerlikler ararım; onlar da benimle aynı gamzelere, aynı mizah anlayışına sahipler mi?”
Sheena kardeşlerini tanımadan büyümüş olsa da kendisinin ve kocası Andrew’un benzer tavırlara sahip olduklarını fark ettiklerini söyledi.

Sheena kardeşleriyle birlikte

Kianni ile ilk kez beni Florida’da onu ziyarete davet ettikten sonra tanıştım. Maceraya hayır demekten hoşlanmam, o yüzden gittim” dedi. “Anında anlaştık ve bir kız kardeşimin olmasına çok sevindim. İkimizin de aynı anda evli olduğunu öğrendik ve balayına birlikte çıkma konusunda anlaştık. Çok özeldi.”
Sperm bağışı ve kliniklerle ilgili daha fazla denetim ve düzenleme yapılması gerektiğine inansa da, bütün bir aile kurmuş olmanın heyecanını yaşıyor.
Sheena, “Çok seyahat ettim ve birçok ilginç insanla tanıştım” dedi. “Çocuk sahibi olmaya devam edersem, onları eş seçerken çok dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarmak zorunda kalacağımdan biraz endişeleniyorum” diye ekledi. “O kadar çok yakın akrabaları olacak ki haklarında hiçbir şey bilmeyecekler. Gerçekten tüm üvey erkek ve kız kardeşlerimle tanışmak isterim” diye sevindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x