Survivor 2024 All Star’ın yeni yarışmacısı belli oldu!

Yayınlandığı her dönemde reytingleri alt üst etmeyi başaran Survivor, 2024 yılında da seyircileri ekranlara kitleyecek gibi görünüyor. Survivor 2024 All Star olarak isimlendirilen programın yarışmacıları gün geçtikçe belli oluyor. Şimdiye kadar kadroya katılan isimler Turabi Çamkıran, Nihat Altınkaya, Nefise Karatay, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Mervey Aydın, Aleyna Kalaycıoğlu, Damla Can, Poyraz Yiğit ve Sercan Yıldırım olmuştu.

Survivor 2024 All Star’ın yeni yarışmacısı belli oldu!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, yarışmaya dahil olan son yarışmacıyı da sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Buna göre bir dönem yarışmada boy gösteren isimlerden Doğukan Manço da Survivor 2024 All Star kadrosu içerisinde yer alacak. Usta televizyoncu Acun Ilıcalı Manço’nun yarışmaya dahil olmasını şu sözlerle duyurdu: Sevgili Doğukan Manço Survivor All Star’da olacak. Hem performansıyla hem karakteriyle seyircilerimizin takdirini toplayan sevgili Doğukan, All Star’ın önemli isimlerinden biri olacak.”

Survivor 2024 All Star’ın Şubat ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Reytinglerde üst sıralarda olması beklenen yarışmaya yine oldukça iddialı isimler ekleniyor. Yine kıyasıya bir rekabete ev sahipliği yapacak olan program, elbette Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarından izleyicilerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir