Ölüm Tehditleri Yağdığını Söyleyen Alp Kılınç, Kendisi İçin Seri Katil Tutulduğunu İddia Etti

Dilan Polat ve Engin Polat’ın kara para suçlamaları sonra tutuklanmalarının ardından gündemde öne çıkan isimlerden biri Alp Kılınç oldu. Kısa sürede lüks hayata geçiş yapan fenomenleri bir bir ifşalayan Kılınç daha önceden tehditler aldığını açıklamıştı hatırlarsanız. Alp Kılınç, 2. Sayfa programında katıldıktan sonra da ölüm tehditleri aldığını maillerini göstererek duyurdu.

Şatafatlı hayatıyla herkesin ağzını bir karış bırakan Dilan Polat ve Engin Polat ikilisinin lüks hayatları “nereden geliyor bu paranın kaynağı?” sorgulamalarıyla değişmeye başladı.

Ardından vergi kaçırdıkları iddialarının alıp başını yürümesinden sonra MASAK radarına takılan fenomen çiftin mal varlıklarına konulduktan sonra hayatları altüst oldu.

4 Kasım’da kara para aklama, vergi kaçırma ve yasa dışı bahis suçlamalarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat ikilisinin ardından tün gözler benzer şekilde hayatlar süren fenomenlere çevrildi.

Söz konusu fenomenleri bir bir ifşalayan isim ise Alp Kılınç oldu. Dilan Polat davasıyla beraber düğmeye basan Kılınç “hepsi birbirinin kopyası” diyerek yeni yeni isimleri ortaya çıkarmıştı.

Bir anda sosyal medyada en çok göz önünde olan isimlerden birine dönüşünce hakkında çeşitli iddia edilen fenomen geçtiğimiz günlerde tehdit aldığını açıklamıştı.

Önceki TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Alp Kılınç canlı yayında ilk kez konuştu ve “Daha ifşalamadığım şeyler var. Onları da paylaşırsam ortalık karışır.” dedi.

Alp Kılınç Twitter hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Yeniden ölüm tehditleri aldığını duyuran genç fenomen kendisi hakkında “seri katil tutulduğunu” söyledi.

Bu ölüm tehdidini de programdan sonra mail adresine gelen bildirimlerin ekran görüntülerini alarak gösterdi.

Sosyal medya fenomenlerinin korkulu rüyası haline dönüşen Alp Kılınç’ın sosyal medyadan yapığı paylaşımı da buraya bırakıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*